حضور شتاب دهنده راه روشن شریف در نخستین نمایشگاه شتاب دهنده های برگزیده کشور

نخستین نمایشگاه شتابدهنده‌های برگزیده کشور با حضور دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر روح‌الله دهقانی فیروزآبادی معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی و مدیران کل این معاونت و رؤسای استان های دانشگاه چهارشنبه 2 بهمن در محل نمایشگاه دائمی اقتصاد دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

دکتر حامد معیری کاشانی سرپرست اداره کل ایجاد و توسعه آموزش‌های فناوری و خلاقیت دانشگاه آزاد اسلامی نیز در این همایش گفت: پس از تصویب آئین‌نامه جامع بازار فناوری و سراهای نوآوری در دانشگاه آزاد اسلامی حرکت بسیار گسترده ای در راستای راه اندازی سراهای نوآوری در کل استان های این دانشگاه آغاز شد.

وی با بیان اینکه هر سرای نوآوری دارای سه جز اصلی شتاب دهنده، مراکز رشد و پارک های علم و فناوری است، اظهار داشت: برای تکمیل چرخه اکوسیستم نوآوری علاوه بر پارک های علم و فناوری و مراکز رشد، نیازمند شتاب دهنده در استان ها بودیم که در این راستا این نمایشگاه شکل گرفت.

دکتر معیری کاشانی به فعالیت بیش از 100 شتابدهنده در کشور اشاره و تصریح کرد: از این تعداد، 20 شتابدهنده برتر انتخاب و به این نمایشگاه دعوت شدند تا در غرفه‌های خود فرصت ارتباط با مسئولان و مدیران واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی را داشته باشند.

در این نمایشگاه شتاب دهنده راه روشن شریف به ارائه ی گزارشی از فعالیت های خود و رویداد ره زیست ارائه نمود .

 

اشتراک اجتماعی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *